Myslete ekologicky s našimi biokrby

Prodáváme kvalitní a moderní bio krby na biolíh. Kromě krbů na biolíh u nás můžete zakoupit také příslušenství ke krbům.

V naší nabídce naleznete několik typů bio krbů:


Pokud znáte někoho, kdo již krb doma vlastní, pak víte, že je třeba neustále pracovat o dřevu, které navíc zabírá spoustu místa na zahradě. Pořízením bio krbu se však této nepříjemné povinnosti vyhnete. Bio krb se sklem je ekologický a nebudete muset uklízet rozsypaný popel. Další nesporná výhoda u bio krbu spočívá v tom, že nebudete potřebovat žádné stavební povolení, ani dělat žádné stavební úpravy ve vašem domě. Budete překvapeni, jak je montáž i údržba bio krbu nenáročná.

Pokud však bydlíte v bytě, pak se ani vy nemusíte představy o pořízení krbu vzdát. Naopak i pro vás je bio krb skvělým řešením. Dnes už si může zpříjemňovat večerní atmosféru u krbu opravdu každý.

Bio krby v interiéru a jejich výhody:

  • není nutnost vlastnit stavební povolení
  • není třeba žádný komín ani stavební úpravy
  • žádná špína ani prach
  • ekologický
  • jednoduchá montáž i údržba
  • designový vzhled

Nakupte u nás bio krby levně a výhodně, k vybraným produktům v akci 1 litr bio lihu nebo dekorační kameny zdarma. Pokud stále nejste přesvědčeni, proč koupit bio krb právě u nás, pak si můžete přečíst na bio krby recenze uživatelů.

Pokud jste si vybrali, můžete provést objednávku v našem e-shopu. Případně pokud se chcete na bio krby podívat osobně, je možné se domluvit na setkání.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás, rádi vám s nákupem poradíme.

Napište si o radu s výběrem biokrbu nebo příslušenství!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rádi vám poradíme s výběrem

Pavel Barák