Palivo, které zpříjemní vaše chvíle pohody

Prodáváme krby na biolíh, kromě krbů na biolíh u nás můžete zakoupit také příslušenství ke krbům, jako je právě biolíh, vůně do krbu, atd. Dále nabízíme také pohankové hřejivé polštáře, slunečníky, sedáky na zahradní nábytek, trezory a kojící polštáře.

Našimi zákazníky mohou být lidé, kteří nemají možnost výstavby krbů, ale přesto si chtějí užívat odpočinku a pohody u živého ohně sálajícího z krbu.

Krby na biolíh mají nespočetné množství výhod, nejdůležitější však je, že se hodí do každého interiéru.

Výhody bio krbu:

  • není nutnost vlastnit stavební povolení
  • není třeba žádný komín ani stavební úpravy
  • žádná špína ani prach
  • ekologický
  • jednoduchá montáž i údržba
  • designový vzhled

Nabízíme vám kvalitní biolíh. Biolíh do krbů představuje ekologicky šetrné palivo. Při jeho hoření se vyprodukuje pouze pára a oxid uhličitý. I my lidé vyprodukujeme oxid uhličitý tím, že ho vydechujeme. Místnost s bio krbem se doporučuje třeba větrat tak často jako dříve, a to kvůli zajištění proudění čerstvého vzduchu.

Do biolihu můžete přidat také vůně dle vašeho naladění. Biolíh s vůní příjemně provoní váš domov. Biolíh naleznete v kategorii Bio krby - příslušenství. Při zakoupení vybraného zboží v akci u nás získáte biolíh do krbu zdarma.

Pokud jste si u nás vybrali, můžete provést objednávku v našem e-shopu. V případě, že máte nějaké dotazy, kontaktujte nás. Rádi vám s nákupem poradíme.

Napište si o radu s výběrem biokrbu nebo příslušenství!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rádi vám poradíme s výběrem

Pavel Barák