Biolíh jako palivo budoucnosti

Prodáváme krby na biolíh, kromě krbů na biolíh u nás můžete zakoupit také příslušenství ke krbům, jako je právě biolíh, vůně do krbu, atd. Dále nabízíme také pohankové hřejivé polštáře, slunečníky, sedáky na zahradní nábytek, trezory a kojící polštáře.

Našimi zákazníky mohou být lidé, kteří nemají možnost výstavby krbů, ale přesto si chtějí užívat odpočinku a pohody u živého ohně sálajícího z krbu.

Pro provoz každého bio krbu je nutné speciální palivo - biolíh. 1 litr biolihu vydrží minimálně na 3 až 5 hodin hoření, zde záleží na výkonu biokrbu. Biolíh při hoření nevydává žádný zápach, ani neprodukuje saze. Biolíh představuje ekologické palivo, které je šetrné k přírodě. Při hoření totiž produkuje pouze páru a oxid uhličitý.

U nás seženete kvalitní a zároveň nejlevnější biolíh do krbu. V případě zakoupení vybraného zboží v akci dostanete u nás biolíh do krbu zdarma.

Pokud jste si u nás vybrali, můžete provést objednávku v našem e-shopu. V případě, že máte nějaké dotazy, kontaktujte nás. Rádi vám s nákupem poradíme.

Napište si o radu s výběrem biokrbu nebo příslušenství!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rádi vám poradíme s výběrem

Pavel Barák